Wydarzenia Wydarzenia

Forest SHOW dla leśnych

Gazeta Leśna zaprasza na pokaz maszyn i urządzeń leśnych oraz technologii pracy w lesie.

Gazeta Leśna zaprasza na Forest SHOW, które odbędzie się w dniu 7 marca (sobota) 2020 r. w godz. od 9.00 do 17.00 w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Logistycznej, 05-825 Grodzisk Mazowiecki (przy zjeździe z autostrady A2).

Forest SHOW to wystawa maszyn leśnych, prelekcje poświęcone maszynom i technologiom pracy w lesie, pokazy pracy maszyn na specjalnym polu manewrowym oraz testy maszyn na polach testowych.

Jest ono skierowane do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw leśnych, pracowników Lasów Państwowych oraz wszystkich zainteresowanych sprzętem leśnym. 

Pokazanych zostanie kilkadziesiąt maszyn leśnych, w tym harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe, rozdrabniacze, sadzarki, wciagarki i wiele innych maszyn kilkudziesięciu marek. 

Forest SHOW w Grodzisku Mazowieckim jest objęte patronatem honorowym dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie, Pana Marka Romana oraz Grzegorza Benedykcińskiego, prezydenta miasta Grodziska Mazowieckiego.

Jedną z atrakcji Forest SHOW będą zawody operatorów maszyn leśnych, z cyklu POLISH FORESTRY CHALLENGE! Podczas tej edycji zmagania odbędą się na przyczepach zrywkowych, na których spodziewamy się zawodników z całego kraju. Każdy może wziąć w nich bezpłatny udział

Szczegóły na temat rejestracji, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat forest SHOW można znaleźć na stronie:

www.gazetalesna.pl