Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Dąbrowa

Leśniczy Adam Szopiera
GSM 606 123 668 (adam.szopiera@torun.lasy.gov.pl)

Chrośna 22
86-050 Solec Kujawski

Współrzędne Leśniczówki GPS: 52º58'46"N, 18º12'20"E.

Podleśniczy Krzysztof Szafkowski
tel. 600 018 369 (krzysztof.szafkowski@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Dębinka

Leśniczy Błażej Wełnitz
52 381 24 87, GSM 604 404 381 (blazej.welnitz@torun.lasy.gov.pl)

Dobromierz 14
86-060 Nowa Wieś Wielka

Leśnictwo Dębinka

Współrzędne Leśniczówki GPS: 53º00'05"N, 18º05'07"E.

Podleśniczy Zbigniew Niemirowski (od 08.09.2020 r. Kamil Cabański, kamil.cabanski@torun.lasy.gov.pl)
tel. 692 436 078 (zbigniew.niemirowski@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Dobromierz

Leśniczy Michał Kupczak
GSM 601 867 001 (michal.kupczak@torun.lasy.gov.pl)

Będzitowo 25
88-180 Złotniki Kujawskie

Leśnictwo Dobromierz

Współrzędne Leśniczówki GPS: 52º55'08"N, 17º59'27"E.

Podleśniczy Jarosław Lauter
tel. 692 434 689 (jaroslaw.lauter@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Leszyce

Leśniczy Marek Grzywacz
52 381 24 85, GSM 606 123 412 (marek.grzywacz@torun.lasy.gov.pl)

Leszyce 2
86-060 Nowa Wieś Wielka

Leśnictwo Leszyce

Współrzędne Leśniczówki GPS: 52º58'25"N, 18º09'49"E.

Podleśniczy Tomasz Marcinek
tel. 692 436 106 (tomasz.marcinek@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo i Szkółka Leśna Nowa Wieś

Leśniczy Mirosław Kokociński
52 381 23 49, GSM 606 123 640 (miroslaw.kokocinski@torun.lasy.gov.pl)

ul. Dworcowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Leśnictwo Nowa Wieś

Współrzędne Leśniczówki GPS: 52º57'20"N, 18º06'15"E.

Podleśniczy Artur Moczadło
tel. 692 436 127 (artur.moczadlo@torun.lasy.gov.pl)

Szkółka leśna Nowa Wieś
86-060 Nowa Wieś Wielka

Szkółka leśna Nowa Wieś

Współrzędne Szkółki GPS: 52º58'28"N, 18º07'02"E.

Leśnictwo Chrośna

Leśniczy Marek Łukaszewski
52 381 28 79, GSM 608 641 597 (marek.lukaszewski@torun.lasy.gov.pl)

Chrośna 31
86-050 Solec Kujawski

Współrzędne Leśniczówki GPS: 52º59'38"N, 18º12'37"E.

Podleśniczy Marcin Kosiński
tel. 606 123 652 (marcin.kosinski@torun.lasy.gov.pl)

Leśnictwo Jezierce

Leśniczy Przemysław Ratajczak
52 387 16 70, GSM 606 123 531 (przemyslaw.ratajczak@torun.lasy.gov.pl)

Kabat 1
86-050 Solec Kujawski

Leśnictwo Jezierce

Współrzędne Leśniczówki GPS: 53º03'04"N, 18º15'45"E.

Podleśniczy Krzysztof Tomella
tel. 692 434 682 (krzysztof.tomella@torun.lasy.gov.pl)

Leśnictwo Łażyn

Leśniczy Gabriela Marcinek
52 387 16 46, GSM 606 123 529 (gabriela.marcinek@torun.lasy.gov.pl)

Makowiska 18
86-050 Solec Kujawski

Leśnictwo Łażyn

Współrzędne Leśniczówki GPS: 53º03'46"N, 18º10'12"E.

Podleśniczy Aleksander Kowalke
tel. 536 822 670 (aleksander.kowalke@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Miejskie

Leśniczy Zbigniew Puzio
52 387 12 23, GSM 606 123 513 (zbigniew.puzio@torun.lasy.gov.pl)

Rudy 13
86-050 Solec Kujawski

Współrzędne Leśniczówki GPS: 53º03'33"N, 18º10'25"E.

Podleśniczy Jakub Łuczyński (jakub.luczynski@torun.lasy.gov.pl)
 


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Zagórzanka

Leśniczy Mateusz Jasiak
GSM 539 328 950 (mateusz.jasiak@torun.lasy.gov.pl)

ul. Powstańców 21
86-050 Solec Kujawski

Współrzędne Leśniczówki GPS: 53º03'47"N, 18º14'06"E.

Podleśniczy Radosław Gackowski
tel. 536 870 296 (radoslaw.gackowski@torun.lasy.gov.pl)


Wyświetl większą mapę