Lista aktualności Lista aktualności

IX Biegi uliczne w Solcu Kujawskim

W minioną niedzielę 11 czerwca  odbyła się IX już edycja Biegów ulicznych im. Antoniego Nawrockiego w Solcu KujawskimTrasy biegów poprowadzone zostały ulicami miasta: gen. Stefana Roweckiego „Grota”, 29 Listopada, Piastów, Słowackiego, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia, Dworcową. Biegi rozpoczęły się tradycyjnie od biegów dzieci i młodzieży -  dystanse od 250 m do 1 600 m, zakończyły Biegiem Głównym (dystanse 5 000 m i 10 000 m) oraz Nordic Walking (dystans 5000 m)

Łącznie w biegach wzięło udział blisko 600 biegaczy. Zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach rywalizowali o jak najlepsze czasy. W tegorocznej edycji nadleśnictwo było nie tylko sponsorem nagród dla biegaczy na podium, ale tradycyjnie wystawialiśmy się ze stoiskiem promocyjno- edukacyjnym. Frekwencja w naszym rodzimym mieście nas nie zawiodła, stoisko było jednym z najliczniej odwiedzanych. To dowód na to, że las przyciąga :)

Gratulujemy wszystkim sportowcom odwagi, wytrwałości i osiągniętych życiówek!

Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim dziękujemy za ponowne zaproszenie do włączenia się we współtworzenie tej niezwykłej sportowej imprezy! Do zobaczenia za rok :)