Wydarzenia Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków?Choć do Bożego Narodzenia został jeszcze miesiąc, to właśnie teraz startuje sezon na jarmarki świąteczne. Liczne kramy z ozdobami świątecznymi i łakociami, unoszący się w powietrzu zapach grzanego wina, a także choinki z tysiącami kolorowych lampek sprawiają, że trudno obok nich przejść obojętnie. W tym roku po raz pierwszy będzie można bawić się i robić zakupy w świątecznej atmosferze w Solcu Kujawskim.

Celem Jarmarku jest kultywowanie tradycji i dzielenie się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, jak również stworzenie możliwości wystawienniczo – handlowych w atrakcyjnym miejscu oraz pięknej scenerii dla wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych, kuchni regionalnej, produktów spożywczych oraz lokalnych organizacji. Wśród wystawców znajdą się stoiska
gastronomiczne i z rękodziełem. Podczas jarmarku odbędą się także występy artystyczne. Scena usytuowana będzie na parkingu przy Hotelu „Dobre z lasu”.

W trosce o komfort odwiedzających jarmark, rozpalone będzie ognisko, a w czasie trwania całego jarmarku będzie dostępna ciepła herbata i możliwość posilenia się ciepłym posiłkiem. Prawdziwi smakosze będą mieli okazję posmakować gęsiny szefa kuchni.

Program tegorocznego jarmarku obejmuje:

- akcję krwiodawstwa (krwiobus RCKiK w Bydgoszczy)

- warsztaty rękodzielnicze

- stoisko gastronomiczne

- scena artystyczna

- sprzedaż choinek


Jarmark odbędzie się w dniu 18.12.2021 r. przy Hotelu "Dobre z lasu" (ul. Leśna 64)

ZAPRASZAMY!