Lista aktualności Lista aktualności

Emerytury nadszedł czas...

W miniony czwartek, w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę mieliśmy zaszczyt podziękować za wieloletnią pracę dla Lasów Państwowych Panu Mirkowi Szawdziańcowi,

Spotkanie to było sposobnością, aby wspomnieć jego drogę zawodową. Pan Mirek z lasami związany był, można powiedzieć, od zawsze. Bo czy 49 lat stażu pracy w Lasach Państwowych można określić inaczej? To piękny wynik, który pozwala z pewnością stwierdzić, że jest to człowiek z szeroką wiedzą, nie tylko teoretyczną, lecz popartą ogromnym doświadczeniem, związanym z pracą w lesie.

Nadleśniczy Mariusz Heidinger podziekował w imieniu wszystkich pracowników za pracę na rzecz przyrody i lasów. Pomimo, że wiele sympatycznych słów zostało już skierowanych w stronę opuszczającego grono pracownicze kolegi, gratulujemy powtórnie emerytury i życzymy spełnienia wszystkich marzeń. Niech to będzie czas spokoju, radości i beztroski. Z nutką zazdrości obserwujemy to przejście w stan zasłużonego odpoczynku i rozpoczęcie kolejnego etapu życia.

Pożegnania zawsze są trudne i pełne wzruszeń. Jednak my, pracownicy Nadleśnictwa Solec Kujawski nie mówimy wcale „żegnaj” a „do zobaczenia!”. Dziękując za wspaniałe lata współpracy, żywimy nadzieję, że emerytura to nie zerwanie mostów między nami a ich umocnienie już na innej płaszczyźnie.