Lista aktualności Lista aktualności

Szlachetna paczka od leśników

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które dla niektórych rodzin niestety są dość trudnym i samotnym czasem, pracownicy Nadleśnictwa Solec Kujawski biorą w udział w akcji „Szlachetna Paczka” aby choć trochę umilić ten moment osobie w potrzebie.

Szlachetna Paczka od 2001 r. zmienia historie ludzi w potrzebie. 

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Szlachetna Paczka tworzy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi.

Zobacz Poradnik Darczyńcy

Wesprzemy Panią Gabrielę, która samotnie mieszka pod Toruniem, zmaga się z chorobą i wieloma problemami życia codziennego.

Zachęcamy do przeczytania Jej historii

Dary w formie rzeczowej jak i finansowej (zebrane datki przeznaczymy na zakup brakujących produktów) zbieramy do 9 grudnia 2020 r. Po wymienionym terminie dary muszą zostać spakowane i w dniach 12-13 grudnia przekazane do magazynu fundacji.

Wspólnie przygotowaliśmy 17 paczek pełnych darów. Dziękujemy naszym pracownikom i przyjaciołom za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym! 

RAZEM podarujemy Pani Gabrieli trochę radości i nadziei!

Więcej na temat Szlachetnej Paczki