Lista aktualności Lista aktualności

Oferta świąteczna! Przepisy kulinarne prosto z lasu

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wybrane produkty Dobre z Lasu.

Świąteczna oferta - Inspiracje prezentowe

Zapraszamy także do zapoznania się z pozycją książkową, która koniecznie musi pojawić się u wszystkich lubiących dzikie smaki prosto z lasu.

Książka zawiera przespisy do przyrządzania smakowitych dań, napojów, sałatek i deserów na bazie produktów pochodzących z natury.

Książka została wydana na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przez Centrum Informacyjne LP na potrzeby projektu „Zdrowa Żywność z Polskich Lasów”.

Dobre z lasu, czyli natura od kuchni - książka (PDF, 18MB)

Ponadto smakosze, osoby ceniące zdrową żywność mogą kupować w sklepie internetowym „Dobre z lasu”. Naturalne produkty z Polskich Lasów dostępne są do zamówienia ONLINE.

W Sklepie internetowym Lasów Państwowych "Dobre z Lasu" dostępne są wszystkie produkty, które można kupić w sklepie stacjonarnym.

Oferta sklepu stacjonarnego, który działa od grudnia 2017 r., składa się z blisko 400 produktów pochodzenia leśnego, zarówno roślinnych, np. świeżych i suszonych owoców, ziół i herbat, soków i syropów, miodów oraz grzybów, jak i zwierzęcych – mięsa z dzika, jelenia czy sarny oraz wędlin.

Zamówienia można składać na stronie sklepu www.dobrezlasu.pl.

Więcej o produktach

Regulamin sklepu