Lista aktualności Lista aktualności

Komunikaty "Koronawirusowe"

UWAGA! W tym miejscu zamieszczamy wszystkie ważne komunikaty dotyczące funkcjonowania i organizacji jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Kliknij aby zapoznać się z KOMUNIKATEM DYREKTORA RDLP W TORUNIU Z DNIA 4 KWIETNIA 2020 R.

Kliknij aby zapoznać się z KOMUNIKATEM DYREKTORA RDLP W TORUNIU Z DNIA 25 MARCA 2020 R.

Kliknij aby zapoznać się z KOMUNIKATEM NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA SOLEC KUJAWSKI Z DNIA 20 MARCA 2020 R. W SPRAWIE SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wobec zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 jednostki Lasów Państwowych odwołały wcześniej zaplanowane wydarzenia, konferencje naukowe oraz zajęcia edukacyjne.

W związku z powyższym wszystkie wydarzenia zaplanowane w Nadleśnictwie Solec Kujawski zostają zawieszone do odwołania!

Z uwagi na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wszystkich Interesantów prosimy o załatwianie spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

W związku z zagrożeniem wynikającym z pandemii koronawirusa od 18 marca 2020 r. do odwołania biuro Nadleśnictwa Solec Kujawski czynne będzie w godz. od 8.00 do 14.00. 

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd jest niezbędny do biura Nadleśnictwa Solec Kujawski, to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie. Prosimy wziąć pod uwagę, że część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalnie. 

UWAGA! W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadzono wytyczne dotyczące funkcjonowania i organizacji pracy Nadleśnictwa Solec Kujawski.

Decyzja Nr 7/20 Nadleśniczego Nadleśnictwa Solec Kujawski z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia wytycznych dotyczących funkcjonowania i organizacji pracy Nadleśnictwa Solec Kujawski

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich, ale wierzymy, że spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem.

Dziękujemy za zrozumienie.

Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się poradniki i zalecenia odnośnie zachowania w tej szczególnej sytuacji.

Psycholog radzi

Zarządzenie Nr 11/20 Nadleśniczego Nadleśnictwa Solec Kujawski z dnia 3 kwietnia 2020 r. w sprawie wprowadzenia zakazu wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Solec Kujawski