Lista aktualności Lista aktualności

Kartki z duszą

Jak w prosty sposób wyrazić serdeczne życzenia wielkanocne? W nadleśnictwie od lat sprawdza się oryginalny sposób – kartki wielkanocne ręcznie robione.

Kartki z życzeniami to doskonały sposób na podziękowanie za dotychczasową współpracę i pokazanie bliskim oraz naszym kontrahentom, że się o nich pamięta. Piękno każdej rzeczy tkwi w szczegółach, dlatego Nadleśnictwo od lat zaopatrza się w kartki robione ręcznie. Tym akcentem pragniemy przekazać życzenia wraz z dodatkiem energii i magii kolorów, wybierając kartki wielkanocne wykonane z duszą i troską o każdy detal.

Święta Wielkiej Nocy to optymistyczny i radosny wiosenny czas, który wymaga odpowiedniego świętowania. Przesyłanie życzeń to wspaniała tradycja, którą warto pielęgnować. Aby naszym klientom złożyć w tym roku wielkanocne życzenia, wybraliśmy kartki stworzone przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Solcu Kujawskim.

Zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej czy spółdzielnie socjalne rok rocznie przygotowują produkty, które mogą ozdobić nasze domy i stoły świąteczne. A my przy tej okazji wesprzeć rehabilitację tych osób, które je wykonują. Dla nich nie ma większej satysfakcji jak ta, że mogą pracować i sprzedawać swoje produkty, a przy okazji ucieszyć odbiorców.

Warto pamiętać o tym kierunku przedświątecznych zakupów, zyskujemy nie tylko oryginalne ozdoby, czy np. smaczne jedzenie, ale też wspieramy osoby, które potrzebują tego bardziej.

Wszystkim uczestnikom WTZ w Solcu Kujawskim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby przygotować te piękne i z pewnością niepowtarzalne kartki - serdecznie dziękujemy.