Lista aktualności Lista aktualności

Hotel "Dobre z lasu"

Natura, jej bliskość i korzyści jakie płyną z obcowania z nią... Każdy wymuszony przestój to dobry moment na remont, rebranding etc. Zobacz jak wykorzystał ten czas Hotel "Dobre z lasu".

Hotel Dobre z lasu powstał z myślą o najbardziej wymagających gościach. Poznaj naszą ofertę z udogodnieniami dopasowanymi do Twoich potrzeb!

Hotel Dobre z lasu to komfortowy hotel w Solcu Kujawskim, doskonale zlokalizowany, pomiędzy Toruniem, a Bydgoszczą, w spokojnej części Solca Kujawskiego nieopodal drogi krajowej nr 10. Hotel położony jest w zaciszu Puszczy Bydgoskiej, gdzie po trudnym dniu można znaleźć chwilę wytchnienia wśród śpiewu ptaków, szczególnie w podróżach służbowych, gwarantując wygodę i wyśmienitą kuchnię.

Hotel Dobre z lasu to także doskonałe miejsce na organizację wydarzeń biznesowych, konferencji oraz uroczystości rodzinnych. Duży ogród daje możliwość organizacji imprez plenerowych.

Dokładamy starań, aby pobyt w naszym hotelu zapewniał relaks i radość z wypoczynku w Puszczy Bydgoskiej. Na bieżąco monitorujemy sytuację, udoskonalamy rozwiązania i dostosowujemy nasze działania do obowiązujących przepisów i wytycznych. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Hotel Dobre z lasu tworzy zespół pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pozytywną energią.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą http://www.hoteldobrezlasu.pl/