Lista aktualności Lista aktualności

Festyn charytatywny

17 maja w Solcu Kujawskim odbył się rodzinny festyn sportowy. Największą atrakcją festynu były zmagania z siatkarzami Plus Ligi Transferu Bydgoszcz.

Nadleśnictwo Solec Kujawski zawsze chętnie włącza się w organizacje imprez charytatywnych. Tak było i tym razem. W dniu 17 maja 2014 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim odbyły się zawody dla rodzin objętych opieką pomocy społecznej. Głównym organizatorem był BGŻ, licznie wspierany przez lokalne firmy i organizacje oraz Urząd Miasta i Gminy.

Największą atrakcją była obecność siatkarzy z zespołu Plus Ligii Transferu Bydgoszcz. Sportowcy rozegrali mecz z udziałem rodziców dzieci zaproszonych na spotkanie. Następnie można było obejrzeć dwa sety zmagań siatkarek MUKS SOLEC z reprezentacją Transferu, które zakończyły się remisem.
Ostatni set siatkarze Transferu rozegrali z drużyną z Solca Kujawskiego, w skład, której weszli również reprezentanci Nadleśnictw: Solec Kujawski i Bydgoszcz.

Po spotkaniu wszyscy uczestnicy zabawy udali się do Leśnictwa Miejskie, gdzie pod wiatą edukacyjną odbyła się dalsza część spotkania.

Tekst: Jakub Siedlecki