Lista aktualności Lista aktualności

Bilans po 40 latach pracy

Antoine de Saint Exupery"Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi "


W życiu najtrudniejsze są pożegnania... po niespełna 41 latach pracy w  Lasach Państwowych do grona zasłużonych emerytów dołączyła nasza koleżanka - Bernadeta Lisewska. Pani Benia całe swoje życie zawodowe związała z lasami.

Pracę w Lasach Państwowych rozpoczęła w 1981 roku, kiedy została zatrudniona jako stażysta, a później starsza księgowa w Nadleśnictwie Osie - gdzie pracowała przez 12 lat. Następnie rok jako główny księgowy w Nadleśnictwie Woziwoda, aby w końcu w 1994 roku objąć stanowisko głównego księgowego w Nadleśnictwie Solec Kujawski.

Podczas uroczystego pożegnania Nadleśniczy Ireneusz Norbert Jałoza w imieniu dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu Bartosza Michała Bazeli przekazał Pani Bernadecie kwiaty, list gratulacyjny z upominkiem, a także słowa uznania i serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę.

W imieniu swoim oraz załogi Nadleśniczy złożył na ręce szacownej emerytki bukiet kwiatów oraz prezent jako wyraz szczerego podziękowania za wieloletnią sumienną i nienaganną pracę dla dobra Lasów Państwowych.  W swoim przemówieniu podkreślił profesjonalizm, sumienność ale także zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych, które nie da się ukryć podparte było obszerną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Wyraził także nadzieję, iż będzie ona utrzymywać kontakt z Nadleśnictwem i brać udział we wspólnych spotkaniach.

Pani Beniu!

Dziękujemy za wiele lat współpracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie. Dziękujemy za Pani lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca z Panią była dla nas wszystkich przyjemnością. Z pewnością będzie nam tego brakować. Mamy jednak nadzieję, że na emeryturę odchodzi Pani spełniona zawodowo i dumna ze swoich osiągnięć. Równocześnie pragniemy zapewnić, że zawsze będzie Pani u nas mile widzianym gościem. Życzymy Pani, aby nowy rozdział życia, który właśnie się rozpoczął był pełen dobrych chwil, twórczych sił i aktywności niezbędnej do realizacji swoich planów i zamierzeń, a przede wszystkim zdrowia.

 

Do zobaczenia!

Koleżanki i Koledzy

z Nadleśnictwa Solec Kujawski